Domov

Partnerstvo Profesionálov

Prihlásiť sa

Vítajte v zákazníckom programe Spoločnosti BASF - Partnerstvo Profesionálov

Partnerstvo Profesionálov je reklamná súťaž určená pre konečných užívateľov prípravkov spoločnosti BASF Slovensko spol. s. r. o. Za vybrané bonusové prípravky môžete získať bonus pre váš podnik.

Forma bonusu

V aktuálnej sezóne si môžete vybrať z nasledujúcich foriem bonusov:

 1. Finančný bonus

  pri voľbe tohto bonusu dostane Váš podnik na uvedený podnikateľský účet finančné prostriedky vo výške podľa bodov, získaných v partnerstve. Správnosť podnikateľského účtu je nutné doložiť výpisom z obchodného registra. Peňažné prostriedky môže potom podnik využiť podľa vlastného uváženia.

 2. PHM OMV

  poukážka na pohonné hmoty sa určite hodí do každého podniku. Vybrali sme pre vás sieť čerpacích staníc OMV, ktoré majú najširšie pokrytie na Slovensku. Nominálna hodnota poukážok je 20 €.

 3. Ticket Compliments

  darčeková poukážka je akceptovaná v širokej sieti značkových predajní oblečenia, obuvi, bižutérie, klenotov, koženej galantérie, elektroniky, športových potrieb, ako aj v kníhkupectvách a nákupných centrách na celom Slovensku, vo vašom podniku ju môžete využiť ako odmenu pre zamestnancov prípadne na nákup vecí podľa potreby. Viac informácií a sieť predajní nájdete na www.edenred.sk. Nominálna hodnota poukážok je 20 €.

 4. Poukážky Kaufland

  darčeková poukážka je akceptovaná v obchodnej sieti Kaufland. Nominálna hodnota poukážok je 20 €.

Ak sa chcete zapojiť do tejto reklamnej súťaže je potrebné sa najskôr zaregistrovať a vyplniť požadované údaje. Následne budete kontaktovaný regionálnym zástupcom a formou SMS a E-mailom Vám bude doručené prihlasovacie meno a heslo do programu. V prípade, že potrebujete viac informácií, kontaktujte svojho regionálneho zástupcu prípadne oddelenie marketingu. Všetky kontakty nájdete v záložke kontakty. Veríme, že budete s programom Partnerstvo Profesionálov spokojný a budeme radi keď nám napíšete svoje pripomienky, aby sme mohli tento program do budúcnosti pre vás vylepšiť.